امروز پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

نباید صدای سکولار را از حوزه علمیه یزد شنید سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱:۴۶


نباید صدای سکولار را از حوزه علمیه یزد شنید تعداد بازدید: ۱۰

رییس مجمع نمایندگان طلاب با بیان این‌که استان یزدی دارالمومنین است و باید مانند حوزه علمیه قم انقلابی باقی بماند، گفت: نباید اجازه داد که صدای سکولار از استان یزد بیرون بیاید، چراکه این استان پیشتاز در انقلابی‌گری بوده و شنیده شدن صدای سکولار برای کشور، استان و جامعه خسارت‌زا بوده و دود آن به چشم مردم و جامعه می‌رود و نسبت به روحانیت بد بین می شوند.
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع، حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر حسینی نژاد رییس مجمع نمایندگان طلاب در گردهمایی طلاب و فضلای استان یزد، با اشاره به روایتی از امام صادق(ع) گفت: تحقق انقلاب اسلامی در ایران لطف بزرگی به جامعه اسلامی است، اما از سوی دیگر مسئولان کشور بایستی نسبت به سطح زندگی خود دقت داشته و مستمندان را در نظر بگیرند.
 
 رییس مجمع نمایندگان طلاب با اشاره به ساده زیستی رهبر معظم انقلاب و امام خمینی(ره) بیان کرد: وقتی نام استان یزد بر زبان جاری می‌شود، در حقیقت نام شهید صدوقی و شیخ عبدالکریم حائری مؤسس حوزه علمیه برده می‌شود که افرادی ساده زیست و مؤمن بودند.
 
وی شهید صدوقی(ره) را سبب افتخار نظام اسلامی و مردم ایران دانست و ابراز داشت: شهید صدوقی از یارانی بود که همه مردم ایران به وجود این شخصیت ارزنده افتخار می‌کردند که مصداق بارزی از یاران فدایی امام راحل بودند و انقلاب اسلامی به یاری امثال شهید صدوقی به پیروزی رسید.
 
 حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد با تأکید بر انقلابی بودن استان یزد خاطرنشان کرد: استان یزد بزرگانی همچون شهید صدوقی، آیت الله مصباح، آیت الله اعرافی و... دارد، به همین جهت این استان مانند سابق که الگوی نظام، انقلاب و جامعه بوده است، بایستی انقلابی بماند و در تاریخ به درخشش خود ادامه دهد.
 
رییس مجمع نمایندگان طلاب اظهار داشت: انقلاب در کشور و جهان خودش را نشان داده و صادر شده است ولی متاسانه در داخل نسبت به اجرایی کردن انقلاب مشکلاتی وجود دارد.
 
وی با بیان این‌که استان یزدی دارالمومنین است و باید مانند حوزه علمیه قم انقلابی باقی بماند، گفت: نباید اجازه داد که صدای سکولار از استان یزد بیرون بیاید، چراکه این استان پیشتاز در انقلابی‌گری بوده و شنیده شدن صدای سکولار برای کشور، استان و جامعه خسارت‌زا بوده و دود آن به چشم مردم و جامعه می‌رود و نسبت به روحانیت بد بین می شوند.
 
 رییس مجمع نمایندگان طلاب در پایان نسبت به نتایج عقاید سکولاری هشدار داد و گفت: نتیجه کار افرادی که معتقد به دین منهای سیاست هستند، چیزی جز آسیب‌های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی نیست.